Sostinės statyba

   Sip skydas   

SIP skydas yra trijų sluoksnių, kuriame išoriniams sluoksniams yra naudojama OSB plokštė o vidutiniam - aukštos kokybės izoliacinė medžiaga – polistireninis putplastis arba neoporas.OSB - orientuotų skiedrų plokštė (angl. “Oriented Strand Board”). Ji pagaminta iš plonų medžio skiedrų ir sutvirtinta sintetine derva. Plokštės naudojamos statybose, baldų gamyboje, interjero apdailoje.
Polistireninis putplastis (Expanded Polystyrene, EPS) - standi poringa medžiaga, pagaminta sulydant išpūsto polistireno, arba vieno iš jo polimerų granules, kurių uždaros poros užpildytos oru.

Neoporas -  patobulintas  klasikinio polistireninio putplasčio analogas, kurio termoizoliacinės savybės yra pagerintos, pridedant į polistireninio putplasčio grafito žaliavą. (todėl jo spalva yra pilka). Mažos grafito dalelės atspindi arba absorbuoja  infraraudonuosius spindulius, tuo žymiai sumažindamos šilumos nuostolius. Neoporo termoizoliacinės savybės yra apie 20% geresnės negu analogiško tankio paprastas polistireninis putplastis.Skydo storis,mm Skydo svoris, kg/m² Šiluminė skydo varža R , m²K/
 124  17,31  3,19
 174  18,13  4,75
224
 18,95  6,31
Nurodyta skydo iš neoporo visuminė šiluminė varža
Poliuritaniniai klijai be tirpiklių, kietėja nuo drėgmės.
Visos medžiagos sertifikuotos pagal Europos standartus ir atitinka joms keliamus kokybės reikalavimus.

 
Apie mus / Paslaugos / Produktai / Projektai / Galerija / DUK / Kontaktai