Sostinės statyba

   Skydinių-karkasinių namų ir kitos paskirties statinių statyba pagal SIPs technologiją   

Įmonės pagrindine veikla yra namų, įvairios kitos paskirties pastatų, projektavimas, gamyba ir statyba iš struktūrinių izoliacinių plokščių skydų (SIPs technologija). Mūsų namas tai labai ekonomiškas namas, jis šiltas ir malonus gyventi. Greitai ir kokybiškai pastatomas, taupant Jūsų laiką ir pinigus skirtus būstui įsirengti.Šita technologija buvo sukurta pasiekti aukščiausią veiklos rezultatą ir komfortą, kuriantiems savo namus. JAV, Kanados, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir kt. šalių žmonės jau seniai išmoko skaičiuoti pinigus, tikrai tinkamai įvertinti jų poreikius ir galimybes, siekia sumažinti išlaidas ir užtikrinti kuo didesnį komfortą ir būstų kokybė.

Pagrindines pastato „dėžutės“ naudojimo konstrukcija yra struktūrinių izoliacinių plokščių skydas (SIP skydas).


Tai daugiasluoksnis statybinis skydas, sudarytas iš polistireninio putplaščio (neoporo) sluoksnio plokštės (EPS-70) ir dvejų orientuotų struktūrinių plokščių (OSB-3), kurios yra suklijuojamos preso pagalba po dideliu spaudimu.Skydų montavimas atliekamas 3-5 žmonių bet kuriuo metų laiku. Pastatai turi puikią šilumos varžą ir neturi šalčio tiltelių. Šios konstrukcijos tipo privalumai akivaizdus, palyginti su esamais tradiciniais statybos metodais:
  1. Nesvarbus statybos metų laikas;
  2. Greita statyba ( 2-8 savaitės);
  3. Aukšta šiluminė varža atitinkamai sienų storio (174mm neoporo skydo storio šiluminė varža R ~ 5,00 m2 K/W, atitinka STR reikalavimams);
  4. Ilgaamžiškumas (iki 80 metu);
  5. Lengva ir be apribojimų vidaus ir išorės apdaila;
  6. Ekologiškumas;
  7. Žema statybos kaina;
  8. Mažos pastatų eksploatacinės išlaidos.
 
Apie mus / Paslaugos / Produktai / Projektai / Galerija / DUK / Kontaktai